Motorola MCF5473ZP200
Part No.:
MCF5473ZP200
Manufacturer:
Motorola
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.MCF5473ZP200.pdf
Description:
IC MCU 32BIT ROMLESS 388PBGA
Shipping
Inventory:600
Comments
MCF5473ZP200 Specifications
Manufacturer:
Motorola
Series:
MCF547x
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Speed:
200MHz
Connectivity:
EBI/EMI, Ethernet, I2C, SPI, UART/USART, USB
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
1.43V ~ 1.58V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)