Freescale Semiconductor MPC565CVR56
Part No.:
MPC565CVR56
Manufacturer:
Freescale Semiconductor
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.MPC565CVR56.pdf
Comments
MPC565CVR56 Specifications
Manufacturer:
Freescale Semiconductor
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Speed:
56MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
2.5V ~ 2.7V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)