Motorola MPC565CZP40
Part No.:
MPC565CZP40
Manufacturer:
Motorola
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.MPC565CZP40.pdf
Comments
MPC565CZP40 Specifications
Manufacturer:
Motorola
Packaging:
Tray
Product Status:
Obsolete
Speed:
40MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
2.5V ~ 2.7V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)