Insignis Technology Corporation NDS36PBA-20IT TR
Part No.:
NDS36PBA-20IT TR
Package:
54-TFBGA
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.NDS36PBA-20IT TR.pdf
Description:
IC DRAM 256MBIT LVTTL 54FBGA
Comments
NDS36PBA-20IT TR Specifications
Series:
NDS36P
Package/Case:
54-TFBGA
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Clock Frequency:
200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
10ns
Access Time:
4.5 ns
Voltage - Supply:
3V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)