IDEC NRAN3100-F-7.5A-AA
Part No.:
NRAN3100-F-7.5A-AA
Description:
CIRCUIT BREAKER 3 POLE 7.5A
Comments
NRAN3100-F-7.5A-AA Specifications
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V