IDEC NRAN3111-15A-AA
Part No.:
NRAN3111-15A-AA
Description:
15A
Comments
NRAN3111-15A-AA Specifications
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V