IDEC NRAS3100-F-10A-MAM
Part No.:
NRAS3100-F-10A-MAM
Description:
10A CB W/MM
Comments
NRAS3100-F-10A-MAM Specifications
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V