IDEC NRAS3100-F-20A-AA
Part No.:
NRAS3100-F-20A-AA
Description:
CIRCUIT PROTECTOR 20A
Comments
NRAS3100-F-20A-AA Specifications
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V