IDEC NRAS3111-10A-AA
Part No.:
NRAS3111-10A-AA
Description:
10A
Comments
NRAS3111-10A-AA Specifications
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V