IDEC NRAS3111-15A-BA
Part No.:
NRAS3111-15A-BA
Description:
CIRCUIT BREAKER 3 POLE W/AUXIL
Comments
NRAS3111-15A-BA Specifications
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V