IDEC NRAS3111-20A-BA
Part No.:
NRAS3111-20A-BA
Description:
CIRCUIT PROTECTOR
Comments
NRAS3111-20A-BA Specifications
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V