IDEC NRAS3111-30A-AA
Part No.:
NRAS3111-30A-AA
Description:
NRAS3111-30A-AA
Comments
NRAS3111-30A-AA Specifications
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V