IDEC NRAS3121-30A-BA
Part No.:
NRAS3121-30A-BA
Description:
CIRCUIT PROTECTOR 30A
Comments
NRAS3121-30A-BA Specifications
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V