IDEC NRBM2100-F-15A-AA
Part No.:
NRBM2100-F-15A-AA
Description:
CIRCUIT PROTECTOR 15A
Comments
NRBM2100-F-15A-AA Specifications
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V