IDEC NRBM2100-F-40A-MA
Part No.:
NRBM2100-F-40A-MA
Description:
CIRCUIT PROTECTOR 40A
Comments
NRBM2100-F-40A-MA Specifications
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V