IDEC NRBM2100-F-50A-MA
Part No.:
NRBM2100-F-50A-MA
Description:
CIRCUIT PROTECTOR 50A
Comments
NRBM2100-F-50A-MA Specifications
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V