IDEC NRBM2111-10A-BA
Part No.:
NRBM2111-10A-BA
Description:
CIRCUIT PROTECTOR 10A
Comments
NRBM2111-10A-BA Specifications
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V