Connor Winfield OX9143S3-012.8M
Part No.:
OX9143S3-012.8M
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.OX9143S3-012.8M.pdf
Description:
XTAL OSC OCXO 12.8000MHZ LVCMOS
Comments
OX9143S3-012.8M Specifications
Frequency:
12.8 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.530" L x 0.355" W (13.47mm x 9.02mm)
Height - Seated (Max):
0.312" (7.92mm)