Infineon Technologies S27KL0642GABHA023
Part No.:
S27KL0642GABHA023
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.S27KL0642GABHA023.pdf
Comments
S27KL0642GABHA023 Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Clock Frequency:
200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
35ns
Access Time:
35 ns
Voltage - Supply:
2.7V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)