Infineon Technologies S27KL0642GABHV020
Part No.:
S27KL0642GABHV020
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.S27KL0642GABHV020.pdf
Comments
S27KL0642GABHV020 Specifications
Packaging:
Tray
Clock Frequency:
200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
35ns
Access Time:
35 ns
Voltage - Supply:
2.7V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C (TA)