EPSON SG2520VHN 156.2500M-DCGPZAB
Part No.:
SG2520VHN 156.2500M-DCGPZAB
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SG2520VHN 156.2500M-DCGPZAB.pdf
Description:
SG2520VHN 156.2500M-DCGPZAB: XTA
Comments
SG2520VHN 156.2500M-DCGPZAB Specifications
Series:
SG2520
Packaging:
Bulk
Type:
XO (Standard)
Frequency:
156.25 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
25mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.033" (0.85mm)