SiTime SIT3521AI-2CF33-GM156.250000
Part No.:
SIT3521AI-2CF33-GM156.250000
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SIT3521AI-2CF33-GM156.250000.pdf
Description:
MEMS OSC I2C/SPI 156.250000 MHZ
Comments
SIT3521AI-2CF33-GM156.250000 Specifications
Series:
SiT3521, Elite Platform™
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
±10ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
80mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)