SiTime SIT3921AC-2C3-25NZ148.425000T
Part No.:
SIT3921AC-2C3-25NZ148.425000T
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SIT3921AC-2C3-25NZ148.425000T.pdf
Description:
MEMS OSC DCXO 148.4250MHZ LVDS
Comments
SIT3921AC-2C3-25NZ148.425000T Specifications
Series:
SiT3921
Frequency:
148.425 MHz
Function:
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
55mA
Supplier Device Package:
6-SMD (5x3.2)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)