SiTime SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000T
Part No.:
SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000T
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000T.pdf
Description:
MEMS OSC DCXO 125.0000MHZ LVDS
Comments
SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000T Specifications
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
55mA
Supplier Device Package:
6-SMD (5x3.2)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)