SiTime SIT5022AI-1DE-33S-625.000000Y
Part No.:
SIT5022AI-1DE-33S-625.000000Y
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SIT5022AI-1DE-33S-625.000000Y.pdf
Description:
MEMS OSC TCXO 625.0000MHZ LVPECL
Comments
SIT5022AI-1DE-33S-625.000000Y Specifications
Frequency:
625 MHz
Function:
Standby (Power Down)
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
69mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)