SiTime SIT5022AI-2DE-XXE-625.000000
Part No.:
SIT5022AI-2DE-XXE-625.000000
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SIT5022AI-2DE-XXE-625.000000.pdf
Description:
MEMS OSC TCXO 625.000000 MHZ LVD
Comments
SIT5022AI-2DE-XXE-625.000000 Specifications
Frequency:
625 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
55mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)