SiTime SIT8920BM-32-18E-66.666667_6
Part No.:
SIT8920BM-32-18E-66.666667_6
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SIT8920BM-32-18E-66.666667_6.pdf
Description:
MEMS OSC XO 66.666667MHZ LVCMOS
Comments
SIT8920BM-32-18E-66.666667_6 Specifications
Frequency:
66.666667 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
4.5mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)
SIT8920BM-32-18E-66.666667_6 FAQ
1. How to order SIT8920BM-32-18E-66.666667_6 on Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.?
3. Are the SIT8920BM-32-18E-66.666667_6 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SIT8920BM-32-18E-66.666667_6?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SIT8920BM-32-18E-66.666667_6 pin diagram, SIT8920BM-32-18E-66.666667_6 datasheet?