SiTime SIT9102AI-24HH25E156.25000X
Part No.:
SIT9102AI-24HH25E156.25000X
Package:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SIT9102AI-24HH25E156.25000X.pdf
Description:
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Comments
SIT9102AI-24HH25E156.25000X Specifications
Series:
SiT9102
Package/Case:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency:
156.25 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±15ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
76mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)