SiTime SIT9102AN-23FN25S200.00000X
Part No.:
SIT9102AN-23FN25S200.00000X
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SIT9102AN-23FN25S200.00000X.pdf
Description:
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Comments
SIT9102AN-23FN25S200.00000X Specifications
Series:
SiT9102
Frequency:
200 MHz
Function:
Standby (Power Down)
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
76mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)