SiTime SIT9156AC-2CF-25E156.250000T
Part No.:
SIT9156AC-2CF-25E156.250000T
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SIT9156AC-2CF-25E156.250000T.pdf
Description:
OSC XO 2.5V 156.25MHZ
Comments
SIT9156AC-2CF-25E156.250000T Specifications
Series:
SiT9156
Frequency:
156.25 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
55mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)