SiTime SIT9156AI-1BF-33E156.250000T
Part No.:
SIT9156AI-1BF-33E156.250000T
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SIT9156AI-1BF-33E156.250000T.pdf
Description:
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Comments
SIT9156AI-1BF-33E156.250000T Specifications
Series:
SiT9156
Frequency:
156.25 MHz
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
69mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)