SiTime SIT9346AI-2E3A25E200.000000
Part No.:
SIT9346AI-2E3A25E200.000000
Package:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SIT9346AI-2E3A25E200.000000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 200.000000MHZ LVDS
Comments
SIT9346AI-2E3A25E200.000000 Specifications
Series:
SiT9346, Endura™
Package/Case:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency:
200 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
79mA
Supplier Device Package:
6-PQFV (7x5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)