SiTime SIT9365AI-1E3-33E156.250000Y
Part No.:
SIT9365AI-1E3-33E156.250000Y
Package:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SIT9365AI-1E3-33E156.250000Y.pdf
Description:
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Comments
SIT9365AI-1E3-33E156.250000Y Specifications
Series:
SiT9365, Elite Platform™
Package/Case:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Packaging:
Bulk
Frequency:
156.25 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)