SiTime SIT9367AI-2EF-25N233.250000
Part No.:
SIT9367AI-2EF-25N233.250000
Package:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SIT9367AI-2EF-25N233.250000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 233.2500MHZ LVDS SMD
Comments
SIT9367AI-2EF-25N233.250000 Specifications
Series:
SiT9367, Elite Platform™
Package/Case:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency:
233.25 MHz
Function:
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
85mA
Supplier Device Package:
6-PQFV (7x5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)