Suntsu Electronics, Inc SQG32L3B161N-250.000M
Part No.:
SQG32L3B161N-250.000M
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SQG32L3B161N-250.000M.pdf
Description:
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Shipping
Inventory:955
Comments
SQG32L3B161N-250.000M Specifications
Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-10°C ~ 60°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
40mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.045" (1.15mm)