Microchip Technology SST26VF032BT-104I/TD
Part No.:
SST26VF032BT-104I/TD
Package:
24-TBGA
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SST26VF032BT-104I/TD.pdf
Description:
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 24TBGA
Comments
SST26VF032BT-104I/TD Specifications
Package/Case:
24-TBGA
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Clock Frequency:
104 MHz
Voltage - Supply:
2.7V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)