Microchip Technology SST26VF064BT-104V/MF
Part No.:
SST26VF064BT-104V/MF
Package:
8-WDFN Exposed Pad
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SST26VF064BT-104V/MF.pdf
Description:
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8WDFN
Comments
SST26VF064BT-104V/MF Specifications
Package/Case:
8-WDFN Exposed Pad
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Clock Frequency:
104 MHz
Voltage - Supply:
2.7V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C (TA)