Microchip Technology SST26WF064C-104I/MF
Part No.:
SST26WF064C-104I/MF
Package:
8-WDFN Exposed Pad
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SST26WF064C-104I/MF.pdf
Description:
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8WDFN
Comments
SST26WF064C-104I/MF Specifications
Package/Case:
8-WDFN Exposed Pad
Packaging:
Tube
Product Status:
Obsolete
Clock Frequency:
104 MHz
Voltage - Supply:
1.65V ~ 1.95V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)