Suntsu Electronics, Inc SUO32L3B381-212.500M
Part No.:
SUO32L3B381-212.500M
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SUO32L3B381-212.500M.pdf
Description:
ULTRA LOW JIT XO 212.500MHZ CMOS
Comments
SUO32L3B381-212.500M Specifications
Frequency:
212.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)