Shenzhen SCTF Electronics SX5DF100.000B20F30DNN
Part No.:
SX5DF100.000B20F30DNN
Manufacturer:
Shenzhen SCTF Electronics
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SX5DF100.000B20F30DNN.pdf
Description:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ 3.3V LVD
Comments
SX5DF100.000B20F30DNN Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Shenzhen SCTF Electronics
Series:
5Z
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
100 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
30mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.049" (1.25mm)