Shenzhen SCTF Electronics SX5DF100.000B20F30PNN
Part No.:
SX5DF100.000B20F30PNN
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SX5DF100.000B20F30PNN.pdf
Description:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ 3.3V LVP
Comments
SX5DF100.000B20F30PNN Specifications
Frequency:
100 MHz
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
50mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.049" (1.25mm)