Shenzhen SCTF Electronics SX5DF125.000B20F30HNN
Part No.:
SX5DF125.000B20F30HNN
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SX5DF125.000B20F30HNN.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ 3.3V HCS
Comments
SX5DF125.000B20F30HNN Specifications
Frequency:
125 MHz
Output:
HCSL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
40mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.049" (1.25mm)