Shenzhen SCTF Electronics SX7DF156.250B20F30DNN
Part No.:
SX7DF156.250B20F30DNN
Manufacturer:
Shenzhen SCTF Electronics
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.SX7DF156.250B20F30DNN.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ 3.3V LVD
Comments
SX7DF156.250B20F30DNN Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Shenzhen SCTF Electronics
Series:
7Z
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
156.25 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
40mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.057" (1.45mm)