KEMET T322E157M010AT
Part No.:
T322E157M010AT
Comments
T322E157M010AT Specifications
Capacitance:
150 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
10 V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm)