Taitien TAETBLSANF-20.000000
Part No.:
TAETBLSANF-20.000000
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.TAETBLSANF-20.000000.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ SNWV
Comments
TAETBLSANF-20.000000 Specifications
Type:
TCXO
Frequency:
20 MHz
Voltage - Supply:
3V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±1ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
3.5mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.083" (2.10mm)