Connor Winfield TB614-052.0M
Part No.:
TB614-052.0M
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.TB614-052.0M.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 52.0000MHZ LVCMO
Comments
TB614-052.0M Specifications
Frequency:
52 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
6mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.079" (2.00mm)