Taitien TSETDLJANF-12.800000
Part No.:
TSETDLJANF-12.800000
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.TSETDLJANF-12.800000.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ CMOS
Comments
TSETDLJANF-12.800000 Specifications
Frequency:
12.8 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
6mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.083" (2.10mm)