Taitien TSETMCJANF-26.000000
Part No.:
TSETMCJANF-26.000000
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.TSETMCJANF-26.000000.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ CMOS
Comments
TSETMCJANF-26.000000 Specifications
Frequency:
26 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±100ppb
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
6mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.083" (2.10mm)