Taitien TSETTLSANF-19.440000
Part No.:
TSETTLSANF-19.440000
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.TSETTLSANF-19.440000.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 19.4400MHZ SNWV
Comments
TSETTLSANF-19.440000 Specifications
Frequency:
19.44 MHz
Output:
Clipped Sine Wave
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±4.6ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
3.5mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.083" (2.10mm)