Taitien TTEAALSANF-20.000000
Part No.:
TTEAALSANF-20.000000
Package:
4-SMD, No Lead Exposed Pad
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.TTEAALSANF-20.000000.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 20.0000MHZ SNWV
Comments
TTEAALSANF-20.000000 Specifications
Package/Case:
4-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency:
20 MHz
Function:
Output:
Clipped Sine Wave
Voltage - Supply:
3.3V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
3.5mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.083" (2.10mm)